Виготовлення та монтаж металоконструкцій

Промислові підлоги

Підлога є найбільш експлуатованою частиною будівлі, на підлогу припадає найсильніше і найінтенсивніше навантаження, тому вона повинна бути міцною, витримувати різні види навантажень: статичні, динамічні, температурні, хімічні.

Такі промислові підлоги застосовуються під час будівництва та ремонту різноманітних споруд: складських та виробничих приміщень, торгових і виставкових залів, магазинів, супермаркетів, СТО, терміналів, вокзалів, холодильних камер, а також влаштовуються на відкритих площадках.

Вони являють собою надійне покриття з армованого бетону з посиленим поверхневим шаром. Використання передових технологій та сучасних хімічних компонентів (топінг, лак)  забезпечують підлозі ударостійкість, нейтральність до нафтопродуктів і машинної оливи, стійкість до стирання.

Промислові підлоги, створені висококваліфікованими майстрами компанії ТерБудКомплект,  за своїми експлуатаційними характеристиками перевершують традиційно виконані підлоги в кілька разів, вони здатні служити тривалий термін без додаткових профілактичних заходів.

Виготовлення та монтаж металоконструкцій

Контакти

ionicons-v5-g Телефон:
ionicons-v5-c Графік роботи:
08:00 - 18:00 ПН-ПТ
ionicons-v5-o Пошта:
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

Повідомлення надіслано! Очікуйте відповіді найближчим часом!