Виготовлення та монтаж металоконструкцій
  • Home
  • Послуги
  • Cендвіч-панелі, інші огороджуючі конструкції та їх монтаж

Продаж сендвіч-панелей

Вартість сендвіч-панелий уточніть за номером телефону

+38 098 222 00 58.

Монтаж огороджуючих конструкцій

Монтаж огороджуючих конструкцій являє собою поетапний збір елементів огородження із застосуванням сучасних технологій і дотримання стандартів безпеки. В якості огороджуючих конструкцій ми рекомендуємо:

- Сендвіч-панелі - яскравий приклад універсального матеріалу. Ця, по суті, конструкція передбачає у свому виробництві щонайменше два компоненти, які разом утворюють постійний багатофункціональний зв'язок. У цьому випадку елементами є: листова сталь з полімерним покриттям та утеплювач (це можуть бути пінополіуретан PUR, пінополіізоціанурат PIR, базальтова мінеральна вата або пінополістирол). Використання сендвіч-панелей дозволяє швидко зібрати необхідну конструкцію. Компоненти характеризуються високою міцністю, чудовими ізоляційними характеристиками та відповідають сучасним естетичним тенденціям.

 - Профлист, також профільований лист, або профнастил — будівельний матеріал, що являє собою металічний лист, виготовлений з листової оцинкованої сталі. В результаті холодного прокату плоский лист перетворюється в профільований, від чого його жорсткість і деформаційна стійкість підвищується.  Висока міцність матеріалу дозволяє його використовувати як покрівельний матеріал,  а також для спорудження будівель, зокрема складів, ангарів і промислових об'єктів.

Крім того, компанія ТерБудКомплект пропонує кілька типів плоских дахів з ПВХ мембрани, що часто використовуються в комерційному будівництві, оскільки володіють високими параметрами теплоізоляції, винятковою герметичністю та стійкістю до корозії.

 

 

Виготовлення та монтаж металоконструкцій

Контакти

ionicons-v5-g Телефон:
ionicons-v5-c Графік роботи:
08:00 - 18:00 ПН-ПТ
ionicons-v5-o Пошта:
ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

Повідомлення надіслано! Очікуйте відповіді найближчим часом!